XWAVE Eywa Base 10 sztuk

Wysokiej jakości butylowa mata wygłuszająca z folią aluminiową (60 µm). 10 sztuk 3,75 m2.Wymiar arkusza 750 mm x 500 mm ( 0,375 m2 ). Grubość maty 2 mm.

Cena: 360,00 zł  za szt.

0000002398

Nowy produkt

Wysyłka
DPD - Przesyłka kurierska Darmowa!
DPD - Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk wyniesie 36 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,20 zł.


 

Szukasz ciszy, spokoju i komfortu w samochodzie?

Żaden problem ale, pod jednym warunkiem: że będzie wygłuszony dobrymi materiałami tłumiącymi. Wcale nie zaprzeczamy, że na rynku można znaleźć wiele dobrych albo bardzo dobrych produktów. Tyle, że za wysoką albo nawet absurdalnie wysoką cenę. W końcu za piękny firmowy znaczek trzeba pięknie zapłacić.

Jest jednak alternatywa. Nazywa się Xwave Eywa Base.
 
To nie jest żaden NO NAME. To nie jest produkt MADE IN CHINA.
To nie jest również produkt, do którego nie chce się przyznać żadna z cenionych fabryk.

Xwave Eywa Base to maty produkowane Rosji w jednej z najnowocześniejszych fabryk.

To maty, które przeszły rygorystyczne testy, specjalistyczne badania i wiele prób. Wszystkie przeszły celująco. I spełniają normy obowiązujące w Rosji jak i w krajach Europy.

 

Dlaczego z Rosji?

Bo nie jest szczególną tajemnicą, że systemy tłumienia dźwięku, wygłuszania hałasu to wyjątkowa specjalność za wschodnią granicą Polski. Różne zakłady i instytuty pracowały i wciąż pracują na potrzeby armii i jej zaawansowanego uzbrojenia. Specjalne maty i inne powłoki stosowane są m.in. na okrętach podwodnych. Wszędzie tam, gdzie trzeba pozbyć się niepożądanych wibracji, hałasu oraz rezonansów maty były jednym z podstawowych środków. I wciąż są.

Skuteczność tłumienia jest równie ważna co trwałość. Mata nie może zatem spłynąć z powierzchni niedługo po przyklejeniu. Albo przy pierwszym upalnym dniu. Musi również wytrzymać użytkowanie nawet w niskich temperaturach jakich w Polsce nigdy nie pokazał żaden termometr.

Raz przyklejasz i zapominasz. Proste?

Żadnych właściwości przeczących prawom fizyki i żadnej ściemy o kosmicznych parametrach. Po prostu sprawdzone technologie i rozwiązania, które mają działać. W produkcji wykorzystywane są lekkie kompozyty by nie obciążać nadmiernie np. zawiasów drzwi. Aluminium nie trzeba nikomu przedstawiać – stosowane jest przez większość firm, bo idealnie pasuje ze względu na swoje właściwości. W matach znajduje się też kauczuk wysokiej jakości (butyl), który jest odporny na działanie kwasów, zasad, środków utleniających i innych substancji o które całkiem łatwo w samochodzie.

Jakie materiały takie działanie. Maty Xwave to produkty nietoksyczne i nie wydzielające przykrych zapachów (kto choć raz spróbował tanich chińskich mat to wie o co chodzi). Są niepalne i nie pozostawiają zabrudzeń i trudnych do usunięcia śladów. Są wodoodporne. Nie przyczynią się do powstawania i rozwoju ognisk rdzy na powierzchni blachy.

Montaż jest dziecinnie prosty. Jeśli ktokolwiek próbuje swoich sił, może bez obaw spróbować samodzielnie wytłumić kabinę zachowując wszystkie wymagania stawiane przez producenta. Rekomendujemy jednak skorzystanie z autoryzowanych specjalistów, którzy na swoje usługi udzielają gwarancji.

Maty pasują do wygłuszenia całej kabiny samochodu. Są idealne do drzwi, bagażnika, klapy, nadkoli, dachu, półek, przegrody. Idealnie nadają się do wygłuszenia dużych połaci blachy w samochodach dostawczych. A ponadto mogą być stosowane na jachtach, zabudowach samochodów, kontenerach, pralkach, komputerach, klimatyzatorach, suszarkach i różnych urządzeniach odpowiedzialnych za emisję wysokiego poziomu hałasu.

Można je przyklejać nie tylko do powierzchni stalowych ale także z tworzyw sztucznych. Dzięki swoim właściwościom samowulkanizującym bardzo trwale przylegają do podłoża. Bardzo dobrze sprawdzają się także na urządzeniach budowlanych, które emitują dużo hałasu.

Maty Xwave służą do ochrony przed hałasem, irytującym dźwiękiem oraz wibracjami. Ze względu na szeroki zakres zastosowań przydadzą się nie tylko w samochodzie. I to oczywiście przy zachowaniu rozsądnych kosztów.

 

Specyfikacja

 • Wymiary 1 arkusza  500 mm x 750 mm
 • Powierzchnia krycia 1 arkusza 0,375 m²
 • Ilość arkuszy w opakowaniu zbiorczym 10 sztuk
 • Powierzchnia krycia mat z opakowania 3,75 m²
 • Materiał Butyl czarny, bez dodatków asfaltu
 • Grubość 2 mm +/- 0,2mm
 • Grubość folii aluminiowej 60 mikronów
 • Zalecana minimalna temperatura montażu 15 ° C
 • Minimalna temperatura pracy - 40 ° C
 • Maksymalna temperatura pracy + 150 ° C
 • Waga 1 sztuki maty 1,30 kg
 • Waga opakowania zbiorczego 13 kg

 

Właściwości

 

Co znajduje się w pudełku?

 • Mata 10 sztuk
 • Paragon lub faktura VAT Tak

Napisz opinię

XWAVE Eywa Base 10 sztuk

XWAVE Eywa Base 10 sztuk

Wysokiej jakości butylowa mata wygłuszająca z folią aluminiową (60 µm). 10 sztuk 3,75 m2.Wymiar arkusza 750 mm x 500 mm ( 0,375 m2 ). Grubość maty 2 mm.

Polecamy :
u nas kupisz produkty takich marek jak