STETSOM ST6000 konwerter RCA

Konwerter RCA o bardzo małych rozmiarze

Cena: 99,00 zł  za szt.

0000000613

Nowy produkt

Wysyłka
DPD - Przesyłka kurierska 14,99 zł
DPD - Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


 

Konwerter RCA STETSOM ST6000

Podłącz wzmacniacz do każdego radia samochodowego


Praktyczne rozwiązanie problemu z którym przez wiele lat zmagało się wielu entuzjastów car audio: braku odpowiednich wyjść RCA w radiu samochodowym. Zwykle zmagali się z nim użytkownicy samochodów wyposażonych w fabryczne radioodtwarzacze, w których zazwyczaj nie było żadnych wyjść RCA przeznaczonych do podłączenia osobnego wzmacniacza. By podłączyć wzmacniacz trzeba było przerabiać radioodbiornik, albo stosować odpowiednie wzmacniacze przystosowane do wejść tzw. niskiej częstotliwości. Teraz można już zastosować odpowiedni adapter STETSOM i dobrać dowolny wzmacniacz. Bez jakichkolwiek ograniczeń.


Dodatkowo dzięki bardzo małym rozmiarom można go bez najmniejszego problemu schować.


Adapter STETSOM ST6000 podłączony jest pomiędzy fabryczne radio a wzmacniacz za pośrednictwem tradycyjnych wyjść z końcówki mocy wbudowanej w radioodbiornik. Dla uzyskania najlepszych warunków pracy konwerter jest ekranowany oraz podłączany bezpośrednio do instalacji elektrycznej samochodu. Adapter generuje sygnał remote do wzmacniacza, dzięki czemu urządzenia pracują tylko wtedy gdy jest to konieczne. Nie ma zatem żadnego ryzyka rozładowania akumulatora przez wzmacniacze pobierające energię mimo wyłączenia jednostki głównej.


Oto idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zachować oryginalne radio o ograniczonych możliwościach połączeń a jednocześnie cieszyć się systemem audio wysokiej jakości i mocy, dzięki dodaniu wzmacniaczy.

Koniec ograniczeń? Bezdyskusyjnie.

 

Co znajduje się w pudełku?

  • Konwerter 1 sztuka
  • Instrukcja Tak
  • Naklejka STETSOM 1 sztuka
  • Karta gwarancyjna Tak
  • Paragon lub faktura VAT Tak

 

O marce STETSOM

Brazylijska firma zajmująca się sprzętem car audio wysokiej jakości od 1989 roku. To jeden z największych producentów modułów zasilania, akcesoriów i sprzętu car audio w Ameryce Łacińskiej. Swoją siedzibę oraz imponujący zakład przemysłowy o powierzchni  ponad 3000 m2 zlokalizowała w Presidente Prudente w stanie Sao Paulo. Tam powstają urządzenia, które są sprzedawane do ponad 45 krajów świata.


STETSOM słynie z wysokiej jakości, którą doceniają nie tylko entuzjaści car audio ale także profesjonalni zawodnicy startujący w konkursach na całym świecie. Ze sprzętu Stetsom korzystają mistrzowie konkursów rozgrywanych nie tylko w Ameryce Północnej i Południowej a także w wielu innych miejscach świata.

Ze sprzętem STETSOM ustanawiano rekordy świata podczas zawodów car audio.

Napisz opinię

STETSOM ST6000 konwerter RCA

STETSOM ST6000 konwerter RCA

Konwerter RCA o bardzo małych rozmiarze

Polecamy :
u nas kupisz produkty takich marek jak