DD Audio RCA Z-Wire 4,5 metra

Przewód sygnałowy RCA wykonany z miedzi OFC. Długość 4,5 metra

Cena: 125,50 zł  za szt.

0000002912

Nowy produkt

Wysyłka
DPD - Przesyłka kurierska 14,99 zł
DPD - Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


DD Audio RCA Z-Wire 4,5 metra
DD Audio RCA Z-Wire 4,5 metra

 

Kabel sygnałowy DD Audio RCA Z-Wire jest idealnym rozwiązaniem dla instalatorów, którzy są zmęczeni zbyt niską jakością, zbyt krótkimi lub za długimi dostępnymi kablami RCA. Ten unikalny system pozwala na budowę kabli RCA o odpowiedniej długości, co zapewnia estetyczną instalację ponieważ nie będziesz musiał już tracić czasu na ukrywanie zbyt długiego kabla.

Możesz dostosować długość kabla RCA do Twoich potrzeb.

Porównując konstrukcję kabla RCA  Z-Wire do zwykłych kabli RCA dostępnych na rynku różnicę  można bardzo szybko sprawdzić, ile są warte zwykłe kable.

Sercem kabla Z-Wire jest 42 żyłowy przewód  koncentryczny wykonany z miedzi beztlenowej o średnicy  24 GA czyli 0,511 mm² . Dzięki temu uzyskano bardzo niską impedancję.

5-drożny system antyzakłuceniowy.

Przewód środkowy jest podwójnie izolowany przez wtryskiwany dielektryk oraz płaszcz z PVC. Dzięki podwójnemu izolowaniu przewodu środkowego występuje minimalna  strata sygnału audio i większa odporność na zakłócenia.

Dodatkowo jest on trzykrotnie osłonięty powłoką z cynowanej miedzi oraz folią poliestrową z poliwęglanu. Rozwiązanie to zapewnia 100% pokrycie ekranujące. Dzięki zastosowaniu dwóch różnych metod osłonowych zwiększa się odrzucenie hałasu EMI i RFI.

Wszystkie komponenty w tym zaawansowanym technologicznie kablu zostały zabezpieczone bardzo wytrzymałą a jednocześnie miękką izolacją wykonaną z PVC.

Metalowe wtyki DD Audio RCA Z-Wire wykonane są z odlewu który został pokryty czarnym chromem i wypolerowany. Dodatkowo na złączu znajduje się logo DD .

Zacisk ułatwia montaż kabla RCA bez żadnego lutowania. Rozwiązanie to jest bardzo bezpieczne i zapewnia trwałe połączenie żyły kabla RCA z wtyką RCA.

Prosta konstrukcja systemu mocowania śrubą zapewnia bardziej niezawodne i trwałe połączenie końcowe w porównaniu do lutowanych lub zaciśniętych złączy.

 

Specyfikacja

  • Kolor Czarny
  • Wtyki RCA Metalowe
  • Typ Przewód sygnałowy
  • Liczba kanałów 2
  • Długość 4,5 metra
  • Sytem antyzakłuceniowy 5-drożny
  • Miedź beztlenowa (OFC) Tak

 

Budowa kabla RCA Z-Wire 

Co znajduje się w pudełku?

  • Kabel RCA Z-Wire 1 sztuka
  • Paragon lub faktura VAT Tak

Napisz opinię

DD Audio RCA Z-Wire 4,5 metra

DD Audio RCA Z-Wire 4,5 metra

Przewód sygnałowy RCA wykonany z miedzi OFC. Długość 4,5 metra

Polecamy :
u nas kupisz produkty takich marek jak