Digital Designs SS6

Wzmacniacz samochodowy 2-kanałowy klasy D - moc RMS: 2x550 - 800W / 1 x 1600W

Cena: 3 999,00 zł  za szt.

0000000562

Nowy produkt

Wysyłka
DPD - Przesyłka kurierska Darmowa!
DPD - Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 399 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk wyniesie 399 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 79,80 zł.


Oto najnowszy wzmacniacz z serii SS.  Zaprojektowany z uwzględnieniem życzeń klientów DD Audio. Stworzony dla określonych potrzeb: mocnego, kompaktowego wzmacniacza, który przy zachowaniu jak najniższego zużycia prądu zapewni świetne brzmienie na miarę konstrukcji klasy AB. I zgodnie z sugestiami klientów: sprzęt który jest na tyle mały, że można go łatwo zainstalować i schować w samochodzie.

SS6 to wzmacniacz który generuje moc ponad 800 W na kanał przy obciążeniu do 2 Ohm. I równie łatwo może służyć w konfiguracji mono przy obciążeniu 4 Ohm: wówczas do dyspozycji jest aż 1600 W i to przy zniekształceniach THD mniejszych niż 1%! W przeciwieństwie do większości wzmacniaczy klasy D, DD Audio SS6 wyróżnia się bardzo niskim poziomem zniekształceń oraz dużą mocą. Tego konkurencja może pozazdrościć. Podobnie jak jakości dźwięku.

SS6 zaprojektowano tak, by mierzyć się pod względem jakości dźwięku ze sprzętem klasy AB. DD Audio jest pewne swoich możliwości i zachęca wszystkich do porównań. Wyniki mogą być dużym zaskoczeniem szczególnie dla miłośników sprzętu klasy AB.

DD Audio SS6 to bardzo trwałe urządzenie. I nie jest to tylko slogan reklamowy. Płytę główną pokryto specjalną warstwą zabezpieczającą. Jest ona stosowana w produktach przeznaczonych do eksploatacji w warunkach niesprzyjających dla elektroniki: warunkach wysokiej wilgotności, sprzęcie mobilnym oraz urządzeniach zaprojektowanych do używania na zbiornikach wodnych takich jak jeziora, morza i oceany (seria Marine).

Wzmacniacz SS6 jest wyposażony w filtry dolno- i górnoprzepustowe. Zwrotnica umożliwia kontrolę pasma w zakresie 50 Hz – 5 kHz: to uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu wzmacniacz może pełnić różnorodne role w systemach audio. To wszechstronna konstrukcja.

SS6 to wzmacniacz klasy D. A tę technologię bardzo łatwo docenić: niezależnie od konfiguracji sprzętu. Szczególnie wtedy, gdy w samochodzie brakuje miejsca na montaż wzmacniacza. Laikowi trudno uwierzyć, że z tak niewielkiej obudowy można uzyskać tak wiele mocy. Wystarczy jednak podłączyć wzmacniacz, by się przekonać, że mocy nie brakuje. W kompaktowej obudowie o rozmiarach 141 mm x 69 mm x 20 mm zmieszczono konstrukcję, która zapewnia aż 2000 W mocy wyjściowej. Innymi słowy: w obudowie mniejszej od zwykłego, standardowego radia samochodowego zmieszczono mocny wzmacniacz o mocy nominalnej 2 x 550W (4 Ohm, 14V).

Tak niewielki sprzęt łatwo schować nawet w ciasnej wnęce montażowej. Wzmacniacze klasy SS szczególnie polecane są do samochodów sportowych, kabrioletów, roadsterów, niewielkich aut miejskich. Po prostu wszędzie tam, gdzie każda wolna przestrzeń jest niezwykle cenna. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wzmacniacze SS zainstalować w samochodach,  w których nie brakuje przestrzeni.

Dane techniczne:

Możliwość mostkowania TAK
Liczba kanałów 2
Moc RMS przy 1 Ohm N /
Moc RMS przy 2 Ohm 800W x 2ch
Moc RMS przy 4 Ohm 550W x 2 kanały, 1600W x 1 kanał
Współczynnik tłumienia > 100
Wymiary w calach 14.17 "x 6.9" x 2.03 "
Moc Szczytowa 2000W
Efektywność wyjścia THRU 87%
Czułość wejściowa 0.2V - 8v
Waga 4,98 kg
Wire Gauge (zasilanie i masa) 4 AWG
Wire Gauge (wyjście głośnikowe) 10 AWG

Napisz opinię

Digital Designs SS6

Digital Designs SS6

Wzmacniacz samochodowy 2-kanałowy klasy D - moc RMS: 2x550 - 800W / 1 x 1600W

Polecamy :
u nas kupisz produkty takich marek jak