PowerBass L2-6C 2 Ohm

Zestaw głośników o średnicy wooferów 16,5 cm, 2-drożny - 3 Ohm, 75/225W

Cena: 399,00 zł  za zestaw

823871004904

Nowy produkt

Wysyłka
DPD - Przesyłka kurierska Darmowa!
DPD - Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk wyniesie 39 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,80 zł.


 

PowerBass Seria L2: to krok wyżej dla poszukujących nowych głośników instalowanych w miejsce dotychczasowych. Kompletnie przeprojektowana przez inżynierów i designerów. Polecana szczególnie:  do instalowanych fabrycznie przez producentów samochodów. Innymi słowy: dobry zamiennik fabrycznego sprzętu - sprzętu o obniżonej impedancji. Dlaczego o obniżonej?

Producenci samochodów znów stosują głośniki o impedancji 2 Ohm. Dzięki temu łatwiej wykorzystać ograniczone możliwości wzmacniacza. W przypadku uszkodzenia fabrycznych głośników nie łatwo jednak znaleźć odpowiednie zamienniki. Stąd nowa seria L2: seria głośników z 2 omowymi cewkami.

By jak najlepiej wykorzystać możliwości wzmacniaczy w samochodach (oddzielnych jak i wbudowanych w radioodtwarzacze) w nowej serii L2 wprowadzono szereg praktycznych rozwiązań. Wzmocniono stalowe tłoczone kosze, zastosowano nowe trwałe membrany formowane wtryskowo (połączenie lekkiego polipropylenu z mocnym włóknem węglowym), wykorzystano solidne butylowe zawieszenie i powiększono układ magnetyczny. A efekty? Mniej zniekształceń, czystszy krystaliczny dźwięk, lepsze przetwarzanie basu, wyższa efektywność i wydłużona żywotność.

Charakterystyczne dla serii L2 są ponadto kopułki wysokotonowe 19 mm wykonane z aluminium. Są nie tylko trwalsze ale także wyróżniają się świetnym detalicznym brzmieniem. Szczególnie polecane do takich gatunków muzyki jak rap, hip hop, rock. Ulubiona muzyka zabrzmi tak jak jeszcze nie słyszałeś.


WYDAJNY ZESTAW: WOOFER 2 OHM I TWEETER 3 OHM


Zastosowaliśmy cewkę 2 Ohm nie bez powodu. Nowa seria L została stworzona do pracy w nowoczesnych samochodach w których fabrycznie zastosowano głośniki o obniżonej impedancji. Dlaczego o obniżonej? By jak najlepiej wykorzystać możliwości wzmacniaczy w samochodach.

Zestaw L2-6C zawiera szereg praktycznych rozwiązań, by lepiej wykorzystać możliwości sprzętu. Wzmocnione stalowe tłoczone kosze, trwałe membrany z polipropylenu i włókna węglowego, solidne butylowe zawieszenie i powiększony układ magnetyczny. A w konsekwencji mocniejszy bas (pasmo przenoszenia już od 58 Hz), wydłużona trwałość i jeszcze głośniejsze granie (efektywność 90 dB) z większą mocą. Czego chcieć więcej?

Szczególnie polecany.

Zamiennik głośników fabrycznie montowanych w samochodach: modeli o impedancji obniżonej do 2 Ohm. Podłączany bezpośrednio do wzmacniacza w radiu a także do oddzielnie instalowanego sprzętu. Świetnie sprawdza się szczególnie przy bardziej dynamicznej muzyce. Rekomendowany do instalacji w miejsce fabrycznych głośników z przodu jak i z tyłu.

Brzmienie.

Delikatne i wyważone tony wysokie, jasne i wyraźne ale i jednocześnie stonowane tony średnie. Mocne tony niskie.

 

Specyfikacja

 • Moc RMS 75 W
 • Moc MAX 225 W
 • Impedancja 2 Ohm
 • Średnica głośników 165 mm
 • Pasmo przenoszenia 58 Hz - 21 kHz
 • Skuteczność ( 1W / 1m ) 90 dB
 • Głębokość montażu 54 mm

 

Właściwości

19 mm głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką: krystaliczne i detaliczne brzmienie. Polecane szczególnie do takich gatunków muzyki jak rap, hip hop, rock.

Membrana formowana wtryskowo o podwyższonej trwałości. Połączenie lekkiego polipropylenu z mocnym włóknem węglowym

Zawieszenie membrany wykonane z trwałego kauczuku butylowego. Dobrze kontrolowana praca głośnika.

Sztywny, masywny i tłoczony kosz stalowy. Powleczony warstwą anty rezonansową.

2 drożna zwrotnica pasywna z łagodnym nachyleniem 12 dB.

Popularny rozmiar 6,5 cala. Pasuje do większości samochodów dostępnych na rynku: amerykańskich, azjatyckich jak i europejskich.

 

Co znajduje się w pudełku?

 • Głośniki średnio-niskotonowe ( woofery ) 2 sztuki
 • Głośniki wysokotonowe ( tweetery ) 2 sztuki
 • Zwrotnice 2 sztuki
 • Grille na głośniki 2 sztuki
 • Akcesoria do montażu głośników wysokotonowych Tak
 • Przewody montażowe Tak
 • Instrukcja Tak
 • Naklejka PowerBass 2 sztuki
 • Karta gwarancyjna Tak
 • Paragon lub faktura VAT Tak

Napisz opinię

PowerBass L2-6C 2 Ohm

PowerBass L2-6C 2 Ohm

Zestaw głośników o średnicy wooferów 16,5 cm, 2-drożny - 3 Ohm, 75/225W

Polecamy :
u nas kupisz produkty takich marek jak