PowerBass L2-652 2 Ohm

Współosiowe głośniki o średnicy 165 mm, 2-drożne - 2 Ohm, 60/180 W

Cena: 299,00 zł  za zestaw

823871004836

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

Wysyłka
DPD - Przesyłka kurierska 14,99 zł
DPD - Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk wyniesie 29 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,80 zł.


 

PowerBass Seria L2 to krok wyżej dla poszukujących nowych głośników instalowanych w miejsce dotychczasowych. Kompletnie przeprojektowana przez inżynierów i designerów.

Polecana szczególnie:  do instalowanych fabrycznie przez producentów samochodów. Innymi słowy: dobry zamiennik fabrycznego sprzętu - sprzętu o obniżonej impedancji. Dlaczego o obniżonej?

Producenci samochodów znów stosują głośniki o impedancji 2 Ohm. Dzięki temu łatwiej wykorzystać ograniczone możliwości wzmacniacza. W przypadku uszkodzenia fabrycznych głośników nie łatwo jednak znaleźć odpowiednie zamienniki. Stąd nowa seria L2: seria głośników z 2 omowymi cewkami.

By jak najlepiej wykorzystać możliwości wzmacniaczy w samochodach (oddzielnych jak i wbudowanych w radioodtwarzacze) w nowej serii L2 wprowadzono szereg praktycznych rozwiązań. Wzmocniono stalowe tłoczone kosze, zastosowano nowe trwałe membrany formowane wtryskowo (połączenie lekkiego polipropylenu z mocnym włóknem węglowym), wykorzystano solidne butylowe zawieszenie i powiększono układ magnetyczny. A efekty? Mniej zniekształceń, czystszy krystaliczny dźwięk, lepsze przetwarzanie basu, wyższa efektywność i wydłużona żywotność.

Charakterystyczne dla serii L2 są ponadto kopułki wysokotonowe 19 mm wykonane z aluminium. Są nie tylko trwalsze ale także wyróżniają się świetnym detalicznym brzmieniem. Szczególnie polecane do takich gatunków muzyki jak rap, hip hop, rock. Ulubiona muzyka zabrzmi tak jak jeszcze nie słyszałeś.


WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY MUZYKI


„Zaprojektowany dla dzisiejszej muzyki progresywnej”. Jeśli masz wysokie wymagania wobec muzyki jak i głośników, to seria L2 jest szczególnie godna polecenia. Jako zamiennik głośników instalowanych fabrycznie. Szczególnie głośników o impedancji obniżonej do 2 Ohm. Polecany zatem do wielu nowoczesnych samochodów.

Zestaw L2-652 pasuje do wielu samochodów na naszym rynku. Rozmiar 16,5 cm stosowany jest w wielu współczesnych samochodach. W standardzie wzmocnione stalowe tłoczone kosze pokryte warstwą antyrezonansową, trwałe membrany z polipropylenu i włókna węglowego, solidne butylowe zawieszenie i powiększony układ magnetyczny. Zastosowany głośnik wysokotonowy (19 mm) z aluminiową kopułką wyróżnia się detalicznym brzmieniem. Szczególnie polecane do takich gatunków muzyki jak rap, hip hop, rock. Ulubiona muzyka zabrzmi tak jak jeszcze nie słyszałeś.


Szczególnie polecany.


Zamiennik głośników fabrycznie montowanych w samochodach: modeli o impedancji obniżonej do 2 Ohm. Podłączany bezpośrednio do wzmacniacza w radiu a także do oddzielnie instalowanego sprzętu. Świetnie sprawdza się szczególnie przy bardziej dynamicznej muzyce. Rekomendowany do instalacji w miejsce fabrycznych głośników.

 

Specyfikacja

 • Moc RMS 60 W
 • Moc MAX 180 W
 • Impedancja 2 Ohm
 • Średnica głośników 165 mm
 • Pasmo przenoszenia 58 Hz - 21 kHz
 • Skuteczność ( 1W / 1m ) 88 dB
 • Waga magnesu 12 oz.
 • Głębokość montażu 54 mm

 

Właściwości


19 mm głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką: krystaliczne i detaliczne brzmienie. Polecane szczególnie do takich gatunków muzyki jak rap, hip hop, rock.

Membrana formowana wtryskowo o podwyższonej trwałości. Wykonana z trwałego polipropylenu i włókna węglowego. Odporna na wilgoć i inne niekorzystne warunki panujące w samochodzie.

Zawieszenie membrany wykonane z trwałego kauczuku butylowego. Dobrze kontrolowana praca głośnika. Wyższa efektywność i lepsze przetwarzanie basu.

Sztywny, masywny i tłoczony kosz stalowy. Powleczony warstwą anty rezonansową.

Dostosowany do instalacji w systemach o obniżonej impedancji (2 Ohm) stosowanych w wielu nowoczesnych samochodach.

 

Co znajduje się w pudełku?

 • Głośniki współosiowe 2 sztuki
 • Grille na głośniki 2 sztuki
 • Akcesoria do montażu głośników wysokotonowych Tak
 • Przewody montażowe Tak
 • Instrukcja Tak
 • Naklejka PowerBass 2 sztuki
 • Karta gwarancyjna Tak
 • Paragon lub faktura VAT Tak

 

Napisz opinię

PowerBass L2-652 2 Ohm

PowerBass L2-652 2 Ohm

Współosiowe głośniki o średnicy 165 mm, 2-drożne - 2 Ohm, 60/180 W

Polecamy :
u nas kupisz produkty takich marek jak